Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..

Demre'miz Yatırımlarla Daha'da Güzel

Demre'miz Yatırımlarla Daha'da Güzel
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-07-29 - 09:42 - Bu haberi 5328 kişi okudu.


AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Demre ilçesine merkezi hükümet tarafından yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. Milletvekili Atay Uslu açıklamada şunları ifade etti:

DAHA GÜVENLİ VE KONFORLU YOLLARLA ULAŞILABİLİR DEMRE✔ Demre-Finike ve Demre – Kaş arası sıcak karışım asfalt çalışmaları nerdeyse bitti.

✔Demre-Finike ve Demre-Kaş arası bölünmüş yol projesi çalışmaları tamamlandı . Artık yeni yollar ile Demre ilçemiz Antalya’nın her ilçesinden daha ulaşılabilir hale geliyor.

✔Demre’ye sadece karadan değil aynı zamanda denizden de ulaşım artık kolay hale geliyor. Yat limanı inşaatımız hızla devam etmekte.

✔Batı Antalya Havaalanı ile birlikte artık Demre’ye hem karadan, hem denizden hem de havadan daha kolay ulaşılabilecek.HÜKÜMET YATIRIMLARI BOY BOY YÜKSELİYOR.✔Demre’mizde sadece yol projeleri değil aynı zamanda eğitim, sağlık ve kültür-turizm alanında da yatırımlarımız devam etmekte.

✔Demre’mizde inşaatı devam eden 100 Yataklı İmam Hatip Öğrenci yurdu kaba inşaatı tamamlanmak üzere,

✔8 Derslikli Halk eğitim merkezi inşaatımız bitmek üzere

✔Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü hem teknik hem de alt yapı içerikli yeni projeler ile gelişiyor, bu enstitüyü su ürünleri alanında ar-ge ve üretim üssü haline getiriyoruz.

✔50 yataklı yeni Demre Devlet Hastanesi için proje aşaması bitti inşallah 2018 de inşaatına başlayacağız.

✔Likya Uygarlıklar Müzemizin açılışını yaptık, St. Nicolas müzesinde yeni kazı çalışmaları devam etmekte.

✔Demre meydanı çok güzel bir şekilde düzenlemiyor. Gerek meydan düzenlemesi gerek alt ve üst yapı yatırımları için Büyükşehir belediye başkanımız Menderes Türel'i kutluyorum.Gerek Demre Belediyemiz gerekse Antalya Büyükşehir Belediyemiz hem merkezde hem de mahallelerde çok önemli alt yapı, üst yapı yatırımlarını gerçekleştiriyor, sanatsal-kültürel etkinlikler icra ediyor. Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.Demre ilçemizdeki projeler, yatırımlar için Hükümetimize, Başbakanımız Binali Yıldırım'a, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Bakanlarımıza şükranlarımızı sunarız. Projelerin hayata geçmesinde büyük emeği olan başta Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na, İl Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, Milletvekili Arkadaşlarımıza, Valimiz Münir Karaloğlu'na teşekkürlerimi sunarım."


SEMRA GEZ/ Genel Yayın Yönetmeni

http://www.akdenizzirve.com
http://www.demrehaber.net

Dürüst , ilkeli , yansız, yalansız, haberin merkezi Akdeniz Zirve Gazetesi


Kaynak: Akdeniz Zirve Gazetesi Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
36025
Güvenlik kodu giriniz
: