Bugün |


1..

Bu Hafta |


1..

Bu Ay


1..

Başkan Gül’e kardeş kent ziyareti

Başkan Gül’e kardeş kent ziyareti
yazdır
paylaş
yorumlar
yorum ekle
 

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 2017-07-31 - 13:45 - Bu haberi 5728 kişi okudu.


Kemer’in Polonya’daki kardeş kenti Ostroleka’dan bir grup öğretmen Kemer’de misafir ediliyor. Ostroleka 3. Lisesi’nin müdür ve 2 öğretmeni Başkan Gül’ü ziyaret ederek konukseverliği için teşekkür ettiler.

Kemer Belediyesi’nin çalışmalarıyla Kemer dünyaya açılmaya devam ediyor. Kemer’in Polonya’daki kardeş kenti Ostroleka kentinden Ostroleka 3. Lisesi, Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile kardeş okul oldu.
BAŞKAN GÜL’E TEŞEKKÜR
Bu kapsamda Kemer’e gelen Okul Müdürü Waldemar Salıs ile öğretmenler Halina Bartlosze ve Izabela Salıs, Kemer Belediyesi’nin destekleriyle ilçede ağırlanıyor. Polonya öğretmen heyeti, Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Serkan Tekinturhan ile birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Kemer’in tarihi ve turistler yerlerine gezdiklerini ve çok memnun kaldıklarını belirten heyet, misafirperverliği için Gül’e teşekkür ettiler.

“ONLAR GÖNÜLLÜ ELÇİLERİMİZ”
Kemer’in kardeş kent heyetlerini ilçede ağırlamaktan onur duyduklarını kaydeden Başkan Gül, “Eğitimde uluslararası işbirliği çok önemli. İlçemizden öğrenciler Polonya’ya gidecekler. Oradaki öğrenciler de buraya gelecekler. Böylece çok verimli bir kültür alış verişi sağlanacak. Buraya gelen yabancı öğrenci ve öğretmenler ülkelerinde gönüllü turizm ve tanıtım elçimiz oluyor. Bu da ilçemiz turizmine önemli katkı sağlıyor. Kardeş kent ilişkilerini çok önemsiyoruz” diye konuştu.

SEMRA GEZ/ Genel Yayın Yönetmeni

http://www.akdenizzirve.com
http://www.demrehaber.net

Dürüst , ilkeli , yansız, yalansız, haberin merkezi Akdeniz Zirve Gazetesi


Kaynak: Akdeniz Zirve Gazetesi/Kemer Belediyesi Google

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
E-Mailiniz
:
Yorumunuz ()
:
Güvenlik kodu
:
67929
Güvenlik kodu giriniz
: